PLC programátor senior

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Martin
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii PLC programátor.
Pracovná náplň pozostáva z:
- PLC programovania,
- starostlivosti o existujúcich zahraničných zákazníkov (implementácia zariadení priamo u zákazníka, alebo cez vzdialený prístup),
- zodpovednosti za oživovanie automatizačných zariadení a ich uvádzania do prevádzky prevažne s PLC softwerom SIEMENS, Beckhoff, Omron,
- tvorby vizualizícií v HMI,
- realizácie optimalizačných prác na výrobných zariadeniach,
- riešenia technických problémov z hľadiska automatizácie,
- vytvárania technickej dokumentácie v súlade s požiadavkami koncových zákazníkov
- aktívnej spolupráce s projektovým a konštrukčným tímom.
Požadujeme
- ovládanie TIA portálu
- programovanie riadiacich systémov Siemens, (Beckhoff, Omron, výhodou)
- Vyhláška č. 508/2009 Z.z. §21,(výhodou)
- tvorba vizualizácií v HMI,(výhodou)
- vodičský preukaz B
- technické a logické myslenie
Benefity
-13. poprípade 14. plat
- jazykové kurzy a školenia
- mladý a príjemný kolektív
- moderné pracovné prostredie
- práca v rýchlo rastúcej spoločnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk