Shifleader !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
850 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- vedenie pracovného kolektívu ca. 20-25 pracovníkov,
- riešenie výrobných problémov a zabezpečovanie výroby kvalitných výrobkov,
- práca na PC v skladovom a dochádzkovom systéme,
- zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a PO
- spolupráca s oddelením údržby
- spolupráca s oddelením kvality
- práca v nepretržitej prevádzke (7 dní v týždni) - 12 hodinové zmeny (denná, nočná, dva dni voľno)
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Skúsenosti na danej pozícii
- Schopnosť a skúsenosti s komunikáciou a vedením ľudí
- Skúsenosti so spracovaním plastov sú výhodou
- Znalosť NJ alebo AJ je výhodou
Benefity
- Stravné lístky bez doplatku zamestnanca
- Ročná dochádzková prémia
- Masáže s finančným príspevkom zamestnávateľa
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111