RECRUITMENT ASSISTANT part time

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Administratíva, Ľudské zdroje a personalistika
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
3,50 - 4 EUR / Hodina
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak hľadáš stabilnú dlhodobú prácu popri štúdiu alebo iných povinnostiach, baví Ťa administratíva a kontakt s ľuďmi, zaujímaš sa o oblasť HR a chceš vedieť ako funguje trh práce, tak u nás sa Ti bude páčiť !
Tvoja náplň práce:
- práca 4h denne v čase 9 - 13h, resp. 10 - 14h
- spracovanie e-mailov a požiadaviek
- telefonický prescreening kandidátov, pozývanie kandidátov na pohovor
- testovanie jazykových znalostí kandidátov
- správa inzercie a sourcing na pracovných portáloch
- sledovanie trendov na trhu práce
- participácia na interných projektoch
- podpora celého recruitment tímu
- súvisiace administratívne práce a reporting
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
- SŠ/VŠ vzdelanie alebo študent VŠ (zameranie HR alebo ekonomické)
- aktívna znalosť ANGLICKÉHO jazyka (denné testovanie kandidátov)
- znalosť nemeckého jazyka veľkou výhodou
- komunikačné zručnosti a príjemný prejav
- aktívna práca s MS Office
- odolnosť voči stresu a vysoké pracovné nasadenie
- time-management a multitasking
- orientácia na detail
- schopnosť učiť sa a rýchlo si osvojiť nové poznatky
- tímový hráč
Benefity
- práca v mladom, dynamickom tíme
- lokálne teambuildingové aktivity
- možnosť ďalšieho kariérneho rastu
- priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy
- denné využitie cudzieho jazyka
- priestor pre získanie prvých HR skúseností
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk