SUPPLY CHAIN MANAGER

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Logistika, Manažment, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 500 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Usilujete sa o profesionálnu sebarealizáciu? Uplatnite svoje skúsenosti na pozícii SUPPLY CHAIN MANAGER.
Pre nášho klienta, stabilnú a významnú spoločnosť, hľadáme kvalifikovaného a skúseného kandidáta.
Vaše zodpovednosti:
- Zodpovedáte za celý dodávateľsko-odberateľský reťazec
- Dôkladná analýza potreib zákazníkov a následná starostlivosť o existjúcich zákazníkov
- Plánovanie, organizovanie a vedeni jednotlivých obchodných rokovaní
- Zodpovednosť za správne a včasné zadávanie objednávok do výroby, potvrdzovanie termínov dodania, kontrola a riešenie expedície
- Kontrolovanie stavu a uloženia zásob na sklade, vedenie skladového hospodárstva, vedenie, koordinácia a motivácia pracovníkov skladu
- Zodpovednosť za bezproblémový chod oddelenia logistiky vrámci podniku - zahŕňa riadenie, koordinovanie, motivovanie, hodnotenie podriadených zamestnancov
- Komunikácia s materskou spoločnosťou
Požadujeme
Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal spĺňať:
- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Skúsenosti s vedením tímu PODMIENKOU
- Skúsenosti v komunikácii s dodávateľmi aj zákazníkmi
- Schopnosť riešiť vzniknuté situácie
- Organizačné schopnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111