Junior HR asistent - nástup jún 2019

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Administratíva, Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta medzinárodnú spoločnosť sídliacu v Nitre hľadáme HR asistenta! Pozícia bude vrámci štruktúry spoločnosti otvorená od júna 2019!
Tak ak ti nevadí si na dobré miesto počakať neváhaj nás kontaktovať.
Hlavnou naplnou práce na tejto pozícií bude:
- vedenie prehľadu o agende manažmentu soločnosti, služobných cestách, dovolenkách, ohlásených návštevách, školeniach,
- zostavovať a viesť dochádzku zamestnancov, zostavovanie všetkých ostatných podkladov k výplatám a odovzdávanie ich externej mzdovej agentúre a HR managerovi,
- evidencia a objednávaie mobilných telefónov, komunikácia s poskytovateľom telekomunikačných služieb
- komplexne riešenie rozvrhnutia školení potrebných na zaistenie požadovaných kompetencií - vymedznie plánu školení pre každú pozíciu, zostavenie programu so školiteľmi, hodnotenie tréningov, kontrola a hodnotenie po školení
- zabezpečovanie prekladov a tlmočenia výrobných porád, porád a iných akcií v rámci firmy
- v spolupráci s HR managerom organizácia akcií pre zamestnancov - firemné akcie + večierky
- vedenie prehľadu o agende manažmentu spoločnosti, služobných cestách, dovolenkách, ohlásených návštevách, školeniach
Požadujeme
Vhodný kandidát na pozíciu spĺňa:
- stredoškolské vzdelanie s maturitou - VŠ vzdelanie výhodou
- komunikatívna úroveň anglického jazyka
- VÝHODOU znalosť španielskeho jazyka
- Výborné PC zručnosti
- predchádzajúca pracovná skúsenosti z pozície - asistentka riaditeľa, offica manager
- precíznosť
- vysoká lojalita k firme a zdieľanie podnikovej kultúry
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111