Junior HR asistent - nástup jún 2019

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Administratíva, Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta medzinárodnú spoločnosť sídliacu v Nitre hľadáme HR asistenta! Pozícia bude v rámci štruktúry spoločnosti otvorená od júna 2019!
Tak ak ti nevadí si na dobré miesto počkať neváhaj nás kontaktovať.
Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:
- vedenie prehľadu o agende manažmentu spoločnosti, služobných cestách, dovolenkách, ohlásených návštevách, školeniach,
- zostavovať a viesť dochádzku zamestnancov, zostavovanie všetkých ostatných podkladov k výplatám a odovzdávanie ich externej mzdovej agentúre a HR managerovi,
- evidencia a objednávanie mobilných telefónov, komunikácia s poskytovateľom telekomunikačných služieb
- komplexne riešenie rozvrhnutia školení potrebných na zaistenie požadovaných kompetencií - vymedzenie plánu školení pre každú pozíciu, zostavenie programu so školiteľmi, hodnotenie tréningov, kontrola a hodnotenie po školení
- zabezpečovanie prekladov a tlmočenia výrobných porád, porád a iných akcií v rámci firmy
- v spolupráci s HR managerom organizácia akcií pre zamestnancov - firemné akcie + večierky
- vedenie prehľadu o agende manažmentu spoločnosti, služobných cestách, dovolenkách, ohlásených návštevách, školeniach
Požadujeme
Vhodný kandidát na pozíciu spĺňa:
- stredoškolské vzdelanie s maturitou - VŠ vzdelanie výhodou
- komunikatívna úroveň anglického jazyka
- VÝHODOU znalosť španielskeho jazyka
- Výborné PC zručnosti
- predchádzajúca pracovná skúsenosti z pozície - asistentka riaditeľa, office manager
- precíznosť
- vysoká lojalita k firme a zdieľanie podnikovej kultúry
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111