Validátor modelov úverového rizika

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Na tejto pracovnej pozícii budete zodpovedná/ý za:
- Kontrolu štatistických modelov
- Overovanie modelov, či sú správne nastavené
- Porovnávanie modelov oproti reguláciám
- Reporting manažérovi ohľadne výsledkov
- Komunikácia s kolegami ohľadne úpravy alebo opravy otestovaných modelov
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Minimálne 2 ročná prax s riadením a reportingom rizík
- Prax so spracovaním a analýzou dát alebo vývojom štatistických modelov je výhodou
- Znalosť anglického jazyka na úrovni min. B2
- Analytické, logické myslenie, efektívna komunikácia
Benefity
- Extra dovolenka po prekročení 1 roka
- Príspevok na životné poistenie a iné
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111