Rozbehni kariéru PROJEKTANTA! Zameranie na STREDNÉ NAPÄTIE

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak máš chuť pracovať pre jedného z lídrov na trhu, máš šancu! Či si absolvent alebo máš krátku prax v danej oblasti neváhaj a pošli svoj životopis. Budeš pracovať pre nášho klienta, lídra v oblasti transformáciie riadenia energií a automatizácie, kde obsadzujeme Elektrotechnika pre stredné napätie (Electrical Distribution).
A čím sa budeš zaoberať vo svojej novej práci?
- Budeš súčasťou medzinárodných projektov
- Vypracuješ technickú časť projektu pre oblasť stredného napätia
- Vytvoríš zaujímavé riešenia pre zákazníkov
- Spracuješ inžiniersku dokumentáciu
- Pretestuješ FAT a SAT
- Navrhneš technické reišenia
- Analýzuješ riziká a identifikovanie príležitosti na projektoch
Požadujeme
A čo by si mal mať ako úspešný kandidát na danú pozíciu?
- Vysokoškolské vzdelanie elektrotechnického/ strojárskeho smeru
- Skúsenosť so stredným napätím
- Ovládaš angliský jazyk tak, že dokážeš odkomunikovať riešené situácie
- Ak sa vyskytne problém aktívne ho vyriešiš
- Máš proklientský prístup
- Si ochotný cestovať
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122