Manažér inžinierov kvality pre zákaznícky servis

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Topoľčany
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte skúsenosti s vedením tímu profesionálov? Pracovali ste v oblasti kvality v automobilovom priemysle a radi by ste uplatnili svoje schopnosti a skúsenosti na leaderskej pozícii?
Pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť hľadáme Manažéra inžinierov kvality pre zákaznícky servis!
Vašou náplňou práce bude:
- Riadenie a koordinácia inžinierov kvality pre zákaznícky servis
- Zabezpečenie celkovej starostlivosti o zákazníkov z hľadiska kvality
- Monitoring a kontrola nákladového strediska
- Plánovanie a implementácia definovaných IMS cieľov pre vlastné business procesy.
- Definovanie opatrení v prípade odchýlok v pláne v súlade so špecifikáciami IMS
- Plnenie cieľov stanovených pre tím QAC z hľadiska nákladov, termínov a kvality
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- skúsenosti s riadením zvereného tímu
- NUTNÁ znalosť anglického jazyka slovom aj písmom, úroveň min. B2
- skúsenosť z oblasti automotive podmienkou
- znalosť nástrojov kvality, 8D, 5Why, Ishikawa diagramy, Kaizen
Benefity
- 13. plat
- príspevok na dochádzanie
- cafeteria systém benefitov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111