Quality Engineer- Customer Care!

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Riadenie sériovej výroby z pohľadu kvality, tvorba a správa dokumentácie kvality
- Riadenie sťažností zákazníkov
- Analýza základných príčin (podľa požiadaviek zákazníka)
- Vytvoriť a aktualizovať dokumentáciu kvality
- Príprava dokumentácie PPAP
- Správa SPC
- Podieľať sa na rozvoji FMEA
- Vykonávať audity produktov
- Vyučovať všetok súvisiaci personál (kvalita výrobku / procesu)
- Zúčastniť sa externých / interných stretnutí a auditov zákazníkov
- komunikovať so zákazníkmi
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- Prax na danej pozícii
- Znalosť IATF 16 949
- Znalosť PPAP, APQP, SPC, 8D
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk