Quality Engineer - automotive industry !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Riadenie, dodržiavanie a zdokonaľovanie systému riadenia kvality v závode podľa IATF 16 949 a špeciálne požiadavky zákazníka
- Spolupráca so všetkými oddeleniami závodov s cieľom dosiahnuť súlad s požiadavkami IATF a zákazníkmi.
- Vyučovať všetok súvisiaci personál podľa nových pravidiel alebo požiadaviek
- Príprava závodu na certifikáciu / recertifikačný audit a všetky zákaznícke audity požadované podľa osobitných požiadaviek zákazníka,
- Sledovať, implementovať a meniť aplikáciu v oblasti systému kvality a v medzinárodnom automobilovom priemysle.
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom,
- Certifikát interného auditora,
- Znalosť IATF 16949
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk