Mzdový účtovník

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Účtovníctvo a audit
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
800 - 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre menšiu účtovnícku spoločnosť sídliaciu v Ružinove hľadáme skúseného kolegu na pozíciu Mzdový účtovník. Na nového kolegu čaká stabilný 6 členný tím, ktorý spracováva mzdovú agendu pre viacero spoločností. Pracovná pozícia je obsadzovaná na čiastočný úväzok 20 - 25 hod. týždenne, ktoré je možné flexibilne rozvrhnúť podľa potreby.
Náplňou práce na pozícii Mzdový účtovník je:
- Komplexné spracovanie miezd
- Zodpovednosť za dodržiavanie Zákonníka práce a správnosť výpočtu miezd, odvodov a daní
- Import dochádzok a podkladov do systému a výpočet miezd
- Komunikácia s pridelenými klientmi
- Riešenie nezrovnalostí
- Práca v programe Olymp Kros
Požadujeme
Úspešný kandidát na pozíciu Mzdový účtovník by mal mať:
- skúsenosť so spracovaním miezd v programe Olymp Kros - PODMIENKA
- minimálne 2 roky skúsenosti s komplexnou mzdovou agendou
- výbornú znalosť Zákonníka práce, mzdových príplatkov, odvodov do Sociálnej a zdravotnej poisťovne
- skúsenosť so spracovaním miezd pre viacero spoločností
- schopnosť dodržať stanovené termíny
- schopnosť pracovať samostatne a zodpovedať za zverenú agendu
Benefity
Spoločnosť ponúka plnú flexibilitu pracovného času, stravné lístky hradené zamestávateľom (bez zrážky zo mzdy) a parkovacie miesto v budove.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122