Asistent/ka Obchodného zástupcu

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín
Pracovná oblasť
Administratíva, Marketing a reklama, Obchod
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
400 - 450 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Ponúkame nenáročnú administratívnu prácu na 16 hodín týždenne, PONDELOK-ŠTVRTOK ( 4 hod. denne). Práca je vhodná aj pre absolventa alebo mamičku na materskej dovolenke. Miesto výkonu práce: Trenčín
Pracovná náplň:
-vykonávanie administratívnej činnosti spojenej s pridelenou agendou
-práca v informačnom (ekonomickom) systéme spoločnosti
-príprava cenových ponúk
-vytváranie faktúr, výpomoc a príprava podkladov pre účtovné oddelenie
-zakladanie dokumentov – archivácia
-vypracovanie cenovej kalkulácie práce a výrobkov spoločnosti
-príprava podkladov na prezentáciu alebo obchodné stretnutie
-komunikácia so zákazníkmi a dealerskou sieťou
-aktívne obvolanie zákazníkov na základe vopred určeného zoznamu a dohodnutie stretnutia pre obchodného zástupcu
-aktívna práca s PC
-kooperácia s dodávateľmi logistických služieb
-vybavovanie telefonických hovorov, e-mailov a pošty na dennej báze
Požadujeme
- Min. SŠ vzdelanie s maturitou / ideálne technického alebo stavebného zamerania
- Vodičský preukaz - aktívny vodič
- Technicky orientovaná osobnosť
- Prax v administratíve, obchode, marketingu, prípadne v podobnom prostredí vítaná
- Znalosť MS Office (Excel - pokročilá úroveň)
- Príjemné vystupovanie, analytické myslenie, otvorený, zodpovedný a komunikatívny typ
- Schopnosť riešiť viac úloh súčasne, tímový hráč
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk