Senior SQA INŽINIER

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Príležitosť pre skúsených SQA INŽINIERov vstúpiť do stabilnej firmy a ďalej sa rozvíjať v oblasti dodavateľskej kvality v rámci top produktov na trhu:
- Riadi oddelenie vstupnej kontroly.
- Vedie zoznam materiálov a komponentov.
- Rieši kvalitatívne problémy dodaného materiálu
- Spolupracuje pri riešení kvalitatívnych problémov, zistených vo výrobe, u klienta
- Vykonáva hodnotenie dodávateľov na mesačnej báze
- Podieľa sa na príprave zákazníckych auditov a zároveň sa ich zúčastňuje
- Podieľa sa na príprave a plánovaní auditov u dodávateľov
- Na mesačnej báze informuje vedenie spoločnosti o ukazovateľoch kvality dodaných materiálov
- Podieľa sa na schvaľovaní prvotných vzoriek dodávaných materálov
- Riadi tok blokovaného materiálu
- Zúčastňuje sa na QRQC dodávateľa
Požadujeme
Vhodný kandidát musí spĺňať nasledujúce požiadavky:
- Ukončené VŠ vzdelanie ( technického zamerania )
- Anglický jazyk - pokročilo
- MS office - pokročilo
- Podmienkou je skúsenosť s kvalitou vo výrobnej spoločnosti min. 3 roky
- Znalosť FMEA, 8D, PPAP, APQP - nutná
- Samostatnosť
- Flexibilita
- Komunikačné schopnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321