Junior INŽINIER KVALITY

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Senec
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 450 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chceš sa venovať oblasti kvality? Ide o projektovú výrobu, takže nadobudneš komplexné skúsenosti a neskôr sa môžeš špecializovať podľa tvojich predstáv! Na pozícií si ťa kompletne zaškolia takže, ak si čerstvo po škole alebo si doteraz robil niečo iné, nevadí!
Stredneš sa s nasledovnými úlohami:
- Optimalizácia kvality dodávok prikupovaných dielov pomocou cielenej podpory dodávateľa
- Zabezpečenievstupnej a výštupnej kvality podľa zodpovedajúcich noriem pomocou kvalitárskych techník
- Výstavba, udržovanie a ďalší rozvoj meracích metód na kontrolu prikupovaných dielov
- Tvorba plánov vstupnej kontroly
- Zabezpečenie záznamov o vstupe tovaru a ich analýza
- Zodpovednosť za vykonávanie periodických hodnotení dodávateľov
- Stretnutia a porady s dodávateľmi ohľadom jednotlivých projektov
- Zabezpečenie auditov dodávateľov a sledovanie zmien
- Reporting a spolupráca s centrálnym nákupom
- Spolupráca pri vývoji produktu u dodávateľa
Požadujeme
Úspešný kandidát musí mať:
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2) je podmienkou, pretože absolvuješ zahraničné telefonáty a konštruktívne obedy s dodávateľmi
- Pracovnú skúsenosť s oblasťou kvality alebo výrobného auditu aspoň popri štúdiu
- Ukončené vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
- Technické vedomosti (čítanie technickej dokumentácie, materiály)
- Dokážeš prepájať svoje skúsenosti a vieš čo to znamená aj práca kvalitára vo výrobe
- Výborné komunikačné zručnosti
- Zdravá asertivita
Benefity
Samozrejme, po kvlaitnej práci je potrebná aj dobrá odmena! Takže tvoj zamestnávateľ ti ponúka:
- Ročné navýšenie platu
- Percentuálna odmena z ročnej mzdy
- Jazykové kurzy
- Prístup k technológiám
- Refferal bonus systém
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk