Administratívna pozícia v NÁKUPE! Odštartuj kariréru nákupcu.

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Senec
Pracovná oblasť
Administratíva, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
800 - 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chceš pracovať v administratíve a postupne sa stať nákupcom? Medzinárodná spoločnosť so sídlom v SENCI, hľadá šikovného kolegu/kolegyňu. Práve teraz máš možnosť odštartovať svoju kariéru!
Tvojou náplňou práce bude:
- vyhľadávanie technických výkresov na sieti
- objednávanie manuálov ku strojom
- sledovanie termínov dodania
- spárovanie dokumentov s produktami
- práca v softvéroch MS Office
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- Ukončené vysokoškoslké vzdelanie
- Ak už máš skúsenosť s administratívou, bude to tvojou výhodou
- Písomná znalosť anglického jazyka ale očakávame, že nám aj niečo povieš (B1)
- Technické myslenie, ktoré využiješ pri každodenných úlohách
Benefity
Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122