HR Business Partner

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Zlaté Moravce
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 400 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť stať sa súčasťou HR tímu, ako HR Business Partner, v medzinárodnej spoločnosti.
Vašimi hlavnými úlohami bude:
- riadenie náborového procesu
- zúčastňovanie sa na procese nástupu a adaptácie novoprijatých zamestnancov
- koordinácia zaškolovacieho procesu (identifikovanie vzdelávacích potrieb, nastavovanie nových procesov a smerníc)
- zber a analýza dát týkajúcich sa odmeňovania a benefitov
- navrhovanie nových nástrojov odmeňovania, vytváranie smerníc a ich aktualizácia
- poskytovanie poradenstva v oblasti pracovno-právnej
- vedenie výstupných pohovorov a riadenie výstupného procesu
- podieľanie sa na HR projektoch
- podieľanie sa na tvorbe stratégie a implementácii HR procesov
Požadujeme
- prax na podobnej pozícii v trvaní min. 2 roky
- vysokoškolské vzdelanie z oblasti personalistiky
- aktívna znalosť anglického jazyka
- vodičský preukaz skupiny B
Benefity
- 13. a 14. plat
- príspevok na dopravu
- účasť na spoločenských akciách
- priestor pre rozvoj a profesionálny rast
- priateľská atmosféra na pracovisku
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk