Výzva pre skúseného C# developera

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 400 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadá sa skúsený C# vývojár, ktorý už má za sebou nejaký ten projekt, teda nie junior :)
Čo by mal ideálny kandidát mať? Okrem nejakého toho "know-how" by mal stále mať chuť pracovať a učiť sa nové veci. Schopnosť dohovoriť sa po anglicky je nutná, hoci malé chybičky určite nikoho trápiť nebudú.
Na oplátku možeš získať stabilnú prácu v prosperujúcej spoločnosti, ktorá sa o svojich zamestnancov rada postará a ponúkne okrem zaujímavého platového ohodnotenia i celý rad ďalších benefitov pre Teba (či pre Tvojich najbližších).
Plat začína na 1400 Euro brutto a jeho ďalšia výška už bude záležať len na tom, čo dokážeš.
Požadujeme
Takže v skratke, čo by si mal ovládať :
C# (.NET Framework / .NET Core)
Web services (REST / SOAP)
Unit testing
Hovorová angličtina
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321