MANAŽÉR KVALITY

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- riadenie činnosti spoločnosti v oblasti SMK podľa požiadaviek ISO 9001, ISO 14001
- podieľanie sa na tvorbe politiky a cieľov kvality, kontrola ich realizácie
- zodpovednosť za zavádzanie, udržiavanie a zdokonaľovanie SMK
- sledovanie a vyhodnocovanie ukazovateľov, ktoré súvisia so sledovaním účinnosti a efektívnosti SMK
- zodpovednosť za vypracovanie, pripomienkovanie, schvaľovanie, rozdeľovanie a aktualizáciu Príručky kvality
- spracovávanie plánu interných auditov kvality a ich organizovanie
- navrhovanie a spracovávanie podkladov pre postupy v oblasti riadenia kvality
- vykonávanie dozoru nad tvorbou, schvaľovaním, evidenciou, zmenovým konaním a archiváciou dokumentácie SMK v zmysle ISO 9001, ISO 14001
- zodpovenosť za vypracovanie ročného programu vzdelávania v oblasti kvality
- kontrola operatívneho riadenia kvality vo výrobe (vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola)
Požadujeme
- prax min. 3 roky v oblasti kvality
- skúsenosť v oblasti automotive (PPAP, VDA...)
- aktívna znalosť anglického jazyka
- znalosť systémov manažérstva ISO 9001, ISO 14001
- vedomosti v oblasti vedenia interných auditov
- znalosť štatistických metód hodnotenia ukazovateľov kvality
- odolnosť voči stresu
Benefity
- jazykové kurzy
- fixný 13. plat
- možnosť HO
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk