KVALITY INŽINIER

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- navrhovanie a spracovávanie podkladov pre pracovné, kontrolné postupy vo výrobnom procese
- organizovanie a zaisťovanie jednotnosti, správnosti a presnosti merania vo všetkých útvaroch spoločnosti
- poskytovanie odbornej podpory vzťahujúcej sa na kvalitu s rešpektom na produkt a zhodu v procese
- zodpovednosť za registráciu a kalibráciu meracích prístrojov
- vykonávanie priebežnej kontroly počas produkcie
- vykonávanie merania a zaznamenávanie výsledkov týchto meraní
- zabezpečovanie kvality produktu vo všetkých výrobných krokoch
- zodpovedanie za dodržiavanie požiadaviek vyplývajúcich zo systému manažérstva kvality v zmysle požiadaviek ISO 9001 a systému environmentálneho manažérstva v zmysle požiadaviek ISO 14001
Požadujeme
- aktívna znalosť anglického jazyka
- znalosť systémov manažérstva ISO 9001, ISO 14001
- znalosť štatistických metód hodnotenia ukazovateľov kvality
- odolnosť voči stresu
Benefity
- jazykové kurzy
- fixný 13. plat
- možnosť HO
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk