Key Account Manager

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na výrobu plastov
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v rámci okolitých krajín
- zahraničné pracovné cesty
- príprava plánu predaja a zodpovednosť za jeho plnenie
- spracovanie výhľadov predaja
- analýza stavu predaja
- príprava cenových ponúk, určovanie ceny a marže v rámci rozpočtu
- stanovenie termínov dodania
- spolupráca s projektovým manažérom pri príprave a realizácii projektov
- odhad potrieb zákazníka, trendov, príležitostí pre nové projekty a investície
- jednanie so zákazníkmi, hodnotenie spokojnosti zákazníka
- dodržiavanie požiadaviek manažérstva kvality a enviromentálneho inžinierstva
- zodpovednosť za vstupnú špecifikáciu výrobku odsúhlasenú so zákazníkom
- prezentácia technológie, know-how, vývoja a servisu
Požadujeme
- skúsenosti z výrobnej spoločnosti
- minimálne 3- ročné skúsenosti v obchode, ideálne so zahraničnými zákazníkmi
- technický background
- znalosť trhu a merketingových analýz
- vynikajúce komunikačné a vyjednávacie zručnosti
Benefity
- služobný automobil k dispozícii
- jazykové kurzy
- fixný 13. plat
- možnosť HO
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk