ELEKTRIKÁR

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Poprad
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
850 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Údržba strojov a zariadení v súlade s plánom údržby
- Oprava elektrických porúch
- Práca podľa elektrickej dokumentácie
- Zodpovednosť za preventívnu a plánovanú údržbu
- Aplikovanie zlepšovacích návrhov v rámci údržby
Požadujeme
- SŠ elektrotechnické vzdelanie
- Platná elektro vyhláška min.§ 22
- Skúsenosti s elektroúdržbou automatických strojov a zariadení vo výrobnej spoločnosti min. 2 roky
- Skúsenosti s meracími prístrojmi
- Znalosť technickej dokumentácie
- Prax s obrábacími nástrojmi - fréza, brúska
- Ochota pracovať na zmeny (dvojzmenná prevádzka)
Benefity
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Príspevok na dopravu (kompenzácia vo výške 75% cestovného)
- Variabilný bonus (bude prezentovaný na pracovnom pohovore)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321