ŠPEDITÉR od 1300€ - výška platu je v závislosti od skúsenosti + 13.- 14. plat

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Doprava, Logistika, Obchod, Špedícia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Baví ťa oblasť logistiky? Máš skúsenosti na pozícií ŠPEDITÉRA? Tak potom máme pre teba zaujímavú pracovnú ponuku v medzinárodnej prepravnej spoločnosti, ktorá potrebuje rozšíriť svoj stabilný tím o NOVÉHO dynamického, priateľského, spoľahlivého ŠPEDITÉRA.
Náplňou tvojej práce bude:
- Koordinácia vnútroštátnej aj medzištátnej dopravy
- Plánovanie a zabezpečenie prepravy podľa požiadaviek zákazíka
- Kalkulácia a vypracovanie cenových ponúk
- Aktívna komunikácia s obchodnými partnermi
- Riešenie zákaziek, dohľad nad ich realizáciou
- Riadenie a koordinácia práce vodičov
- Riešenie vzniknutých problémov, podpora disponentov
- Vyhodnocovanie vyťaženosti vozidiel, štatistiky, reporty
Požadujeme
Úspešný kandidát musí spĺňať:
- Skúsenosti v oblasti špedície min. 1 - 2 roky PODMIENKA
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
- Výborná schopnosť organizovania a plánovania
- Analytické myslenie
- Samostatnosť
- Spoľahlivosť
- Tímový hráč
Benefity
Pre svojich zamestnancov majú pripravený zaujímavý balík benefitov:
- 13. 14. plat
- Finančné príspevky pri narodení dieťaťa a svadby
- Príspevok na cestovanie
- Sick days
- Multisport kartu
- Jazykové a odborné kurzy
- Flexibilná pracovná doba
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk