PROJEKT pre skúseného NÁKUPCU 2000€ - 3000€

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Si skúsený NÁKUPCA, ktorý nastavoval, zlepšoval, zefektívňoval procesy na nákupnom oddelení? Nebojíš sa výziev a máš chuť na detailné zmapovanie existujúceho nákupného oddelenia a následné nápady na jeho zlepšenie? A toto celé by si vedel zrealizovať za 6 MESIACOV?
Tak ti predstavujem tvoju výzvu na rok 2019 v NÁKUPE:
- Zlepšiť procesy existujúceho nákupného oddelenia
- Dávať reálne návrhy na zlepšenie
- Zabezpečiť ich realizáciu
- Zaškoliť a koučovať nákupcu a odovzdať mu vlastné skúsenosti
- Prekopať existujúce zmluvy a vyjednať lepšie podmienky v prípade potreby
- Vytendrovať nové zmluvy v oblasti SLUŽIEB
- Vyjednávanie zmluvných podmienok
- Reportovanie
Požadujeme
Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- Skúsený nákupca PODMIENKA - najlepšie v oblasti SLUŽIEB a SSC
- Prax v nákupe min. 5 rokov PODMIENKA
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
- Výborné vyjednávacie zručnosti PODMIENKA
- Znalosť procesov, postupov v oblasti nákupu
- Detailista, tiež zameraný na inovácie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk