Zmenový Majster v strojárskom priemysle !Nová spoločnosť v Nitre !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
967 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Začiatok pracovného pomeru - koniec leta 2019
- Operatívne rieši vzniknuté problémy vo výrobe s cieľom zabezpečiť kvalitu a včasnosť dodávok
- Rieši a odstraňuje vzniknuté závady a problémy v administratívnej budove v spolupráci s office manažerom
- Rieši a odstraňuje vzniknuté problémy v spolupráci s ostatnými oddeleniami
- Riadi prácu na zmene tak, aby bola splnená plánovaná výroba v požadovanom množstve, kvalite a čase a pri optimálnej produktivite práce. Dbá na efektívnosť hospodárenia s materiálom a prijíma operatívne riešenia na splnenie týchto úloh
- Vykonáva činnosti spojené s vedením pracovníkov (predákov liniek), rozdeľovanie práce, priebežná kontrola, hodnotenie pracovníkov. Sleduje a vyhodnocuje dochádzku pracovníkov a dodržiavanie ich pracovnej disciplíny
- Trojzmenná prevádzka
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Skúsenosť na danej pozícii podmienkou
- Znalosti z podobného typu výroby, strojársky priemysel
- Základy z anglického jazyka.
- Znalosť práce s PC
- Skúsenosť s VZV
Benefity
- Bonusy
- Benefity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk