PLC Inžinier ! Nová spoločnosť v Nitre!

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Začiatok pracovného pomeru - leto 2019
- Starostlivosť o automatické zváracie a strihacie linky
- Vytváranie a riadenie automatizovaných výrobných procesov
- Tvorba riadiacich programov pre PLC systémy
- Hľadanie nových riešení pre efektívnejší chod výroby
- Účasť pri projektoch zavádzania nových výrobkov a technológií do výroby
- Práca na dve 8 hodinové zmeny
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Znalosť noriem ISO 9001, ISO 9004, ISO 19011, IATF 16949, ISO 14001, OHSAS 18001
- Znalosť spôsobilosti strojov, zariadení a procesov, znalosti metód preventívnej a prediktívnej údržby
- Znalosť automatizovaných výrobných procesov
- Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni podmienkou
- Znalosť PLC systémov
- Znalosť PLC programovania
- SŠ/VŠ elektrotechnické vzdelanie
Benefity
- Bonusy
- Benefity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk