Špecialista reportingu

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Informatika - software, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii reportingový špecialista.
- koordinácia a tvorba mesačných, štvrťročných a ročných reportov
- kontrola, modifikácia reportov, spracovávanie podkladov pre štatistické účely
- zostavovanie a konsolidácia náležitých dát z rôznych databázových zdrojov
- úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami a akcionármi
- identifikovanie možností zlepšenia procesov spoločnosti
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- ukončené bakalárske alebo VŠ vzdelanie
- šikovní absolventi sú vítaní!!!
- skúsenosti z oblasti reportingu a analýzy dát
- pokročilá znalosť anglického jazyka
- znalosť práce na počítači, MS Excel, znalosť SQL
- výborné analytické skúsenosti, schopnosť práce pod tlakom, orientácia na detail
- tímový duch
Benefity
- stabilná spoločnosť
- finančné bonusy
- osobnostný a kariérny rast, radi Vás podporíme a niečo nové naučíme
- možnosť realizovať vlastné nápady
- trpezlivý prístup, rodinné neformálne prostredie
- work-life balance
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk