HR MANAGER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 700 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej medzinárodnej spoločnosti. Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu HR GENERALIST.
Hlavná pracovná naplň:
- zodpovednosť za celý "životný cyklus" zamestnanca
- plánovanie personálnych potrieb, zabezpečenie vzdelávacích aktivít
- príprava podkladov pre mzdy
- práca so SAP
- nábor, komunikácia s externými personálnymi agentúrami
- dojednávanie podmienok spolupráce s agentúrami
- zastrešenie adaptačného procesu, vzdelávania a rozvoja zamestnancov
- komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- komunikácia a podpora pre obchodných manažérov v personálnych otázkach
- administratíva a reportovanie HR manažérke do zahraničia
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- prax na pozícii HR Generalist alebo HR Business partner min. dva roky
- skúsenosti s náborovým procesom, odmeňovaním, vzdelávaním a znalosť zákonníka práce
- aktívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) podmienkou
Benefity
- flexibilný pracovný čas
- 5 dní dovolenky navyše
- sickday
- príležitostný home-office
- jazykové kurzy
- možnosť vybrať si z množstvo finančných príspevkov
- firemné aktivity a teambuildingy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk