Hľadáme vodičov VZV, doprava do práce je zabezpečená!

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
837 - 963 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Náplň práce
Hľadme vodičov na VZV do skladu novootvorenej automobilky v Nitre.
Tvojou úlohou bude:
- vykladanie a nakladane kamiónov
- vyskladnovanie a zaskladnovanie tovaru v regáloch
- manipulácia so zverenými komponentami
- práca so scannerom
- zásobovanie linky s pracovnými komponentami
- kontrola obalov
Požadujeme
Ak máš prax a platný preukaz na VZV, máš logické myslenie, si zodpovedný a dokážeš pracovat v tíme, táto ponuka je pre teba ako stvorená.
VIAC INFO VÁM RADI POSKYTNEME NA ČíSLE 0910 744 004.
Benefity
Doprava je zabezpečná z viacerých smerov:
- v rámci Nitry
- Trnava - Sereď - Šintava -Šoporňa - Nitra
- Piešťany - Leopoldov - Hlohovec - Zbehy - Nitra
- Partizánske - Topoľčany - Preseľany - Koniarovce - Nitra
- Hronský Beňadik - Zlaté Moravce - Jelenec - Nitra
- Levice - Vráble - Golianovo - Nitra
- Horné Saliby - Šaľa - Močenok - Nitra
- Nové Zámky - Dvory nad Žitavou - Mojzesovo - Veľký Cetín - Nitra
- Nové Zámky - Šurany - Palárikovo - Komjatice - Branč - Nitra
- Galanta - Pata - Veľké Zálužie - Nitra
- Selice - Mojmírovce - Svätoplukovo - Nitra
Bonus k mzde:
- po mesiaci +5%
- po dvoch mesiacoch +10%
- po troch mesiacoch +15%
Príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111