Technológ vstrekolisov ! Procesný inžinier !

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Galanta
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 400 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Zodpovednosť za implementovanie zlepšení a optimalizovanie využívaných zdrojov
- Zodpovednosť za riadenie technologických zmien, optimalizovanie výroby
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami na vývoji a optimalizácii výrobných procesov
- Vypracovávanie produktových zlepšení
- Zisťovanie príčin nezhôd
- Implementácia nových procesov do výroby
- Vypracovávanie technologických postupov, návodov, určovanie druhu a sledu operácií
- Uplatňovanie požiadaviek na aktualizáciu foriem
- Vykonávanie schválených zmien v technologickej dokumentácii
- Podpora pri tvorbe analýz procesov výroby
- Participácia pri auditoch (interné, zákaznícke)
- Podieľanie sa na výbere technických a výrobných noriem
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Technické vzdelanie
- Skúsenosti v oblasti technológa vo vstrekolisovnom prostredí
- Plastová výroba výhodou
Benefity
- stravné lístky 3,60€ v plnej sume hradené zamestnávateľom
- III. pilier
- doprava zdarma ( NZ, DS, KN,Kolárovo,Trstice)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111