ŠPECIALISTA NÁKUPU A LOGISTIKY (základná mzda + mesačné variabiilné odmeny)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Senec
Pracovná oblasť
Logistika, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Si skúsený NÁKUPCA a ani oblasť logistiky ti nie je cudzia? Teraz môžeš využiť príležitosť skombinovať tieto dve oblasti vo francúzskej spoločnosti. Do tímu hľadajú samostatného, analyticky mysliaceho NÁKUPCU, ktorý vie tiež ustrážiť optimálne skladové zásoby.
Tvojou úlohou bude:
- Starať sa o TOP dodávateľov z Európy a 2 dodávateľov v rámci sveta
- Zabezpečovať efektívny nákup produktov, zariadení a materiálov
- Vyhľadávať nových dodávateľov, vyjednávať ceny, uzatvárať kontrakty
- Zabezpečovať logistiku
- Riešiť objednávky a tiež prípadné reklamácie
- Zodpovedať za optimálne naskladňovanie zásob
- Zefektívňovať procesy v oblasti nákupu, logistiky, skladovania
- Koordinovať zamestnancov na nákupe a tiež v sklade
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Prax v oblasti nákupu min. 5 rokov
- Samostatnosť
- Analytické myslenie
Benefity
Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík benefitov:
- Ročné odmeny
- Mesačné odmeny - variabilné zložky v závislosti od výsledkov
- Plne hradené stravné lístky zamestnávateľom
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111