Manažer výroby

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Malacky
Pracovná oblasť
Manažment, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte odvahu vyskúšať niečo nové? Ak vám nalinkované procesy v automotive nesedia, viete zvládnuť rôznorodosť procesov, udržať si nadhľad a súčasne manažovať tím 70 zamestnancov, pojmy LEAN, KAIZEN, Kanban či Sig Sigma sú vám blízke máme pre vás jedinečnú pozíciu. No a ak máte záujem o problematiku vývoja nových produktov máte na polovicu vyhrané.
Čo vás ešte čaká:
- Riadenie oddelenia výroby, technickej podpory, kvality, R&D oddelenia, konštrukcie a údržby (cca 70 zamestnancov)
- Zaistenie technologickej prípravy výroby a plánovanie výroby podľa požiadaviek trhu
- Zodpovednosť za plnenie plánov a cieľov výroby v požadovanom množstve, kvalite a pri dodržiavaním termínov
- Spolupráca s obchodným tímom aj mimo regiónu SK
- Zaistenie vývoja nových produktov
- Rozvoj výrobného závody v duchu štíhlej výroby so zameraním na produktivitu a automatizáciu
- Zodpovednosť za finančné výsledky výrobného závodu
- Zodpovednosť v oblasti BOZP a PO
Požadujeme
Koho hľadáme:
- Dôležitým predpokladom pre túto pozíciu je pozitívne leaderstvo, autorita a schopnosť vybudovať si prirodzený rešpekt, takže hľadáme SILNÚ OSOBNOST, ktorá zvládne disciplínu zamestnancov, má neformálny praktický prístup, je MOTIVÁTOR a LEADER
- Kandidáta, ktorý má skúsenosť s priamym riadením výroby so samostatnou improvizáciou pri riešení problémov
- Veľkou výhodou je znalosť metód riadenia výroby výroby Lean Production, Kanban, TOC Teória obmedzení, Six Sigma
- Vedomosť ako majú fungovať procesy vo výrobe, ich tvorba alebo spoluúčasť na zmene, nastavenie (nie je nalinkované a dané ako napr. v automotive)
- Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom na komunikatívnej úrovni
Benefity
- Rovnováha medzi pracovným a súkromným životom, pracovnú dobu budete mať stabilnú, čo Vám umožní pravidelne si organizovať svoj voľný čas
- Rodinná atmosféra v spoločnosti podporená tímovými akciami
- Čakajú na Vás férové zásady vedenia a priateľskí kolegovia
- Záujem o kariérny a osobnostný rast, zabezpečený rôznych školeniami a individuálnym prístupom
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk