Inžinier nábehu nových projektov

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Malacky
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii Inžinier nábehu nových projektov
Vašou pracovnou náplňou bude:
- Úspešné nábehy nových projektov
- Zabezpečovať, aby zákazník dostal kvalitné produkty načas a v určených nákladoch
- Vytvárať a riadiť v závode štandardný nábehový proces
- Spolupráca na návrhoch produktových zmien s konštruktérmi, riešenie reklamácií
- Komunikácia s vývojovým centrom
- Prepojenie zainteresovaných strán (zákazník, dodávateľ)
Požadujeme
Koho hľadáme:
- Skúsenosti v oblasti automobilovej výroby - PODMIENKA
- Skúsenosti s výrobou (výrobní manageri, technici/inžinieri kvality, procesní inžinieri so zameraním na interiéry - veľká výhoda)
- Skúsenosti s nábehom (launch) nových projektov
- Prípadne skúsenosti s projektovým manažmentom budú veľkou výhodou
- Anglický jazyk alebo Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU
- VŠ alebo SŠ technického zamerania
Benefity
- Možnosť odborného a kariérneho rastu - spoločnosť dáva svojim zamestnancom veľký priestor na rozvoj a v prípade nových pozícií vždy hľadá vo vlastných radoch.
- Individuálny spôsob odmeňovania
- Príspevok na dochádzku
- Neustále zlepšovanie výroby a procesov, spoločnosť je otvorená inovatívnym nápadom
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111