VIEDEŇ- TREASURY MANAŽÉR

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislava, Rakúsko
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
4 500 - 5 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Vašou expertízou je treasury a chceli by ste pracovať vo Viedni? Táto pracovná pozícia Vám to umožní a ponúkne aj nejakú tú výzvu.
Vašou hlavnou pracovnou náplňou by bolo nastavenie celého treasury oddelenia- procesov, operácií aj reportovania. Samozrejme by ste potom zastrešovali celú treasury agendu, analýzu a kontrolu likvidity.
Napriek tomu, že sa pozícia volá "manažér", ľudí viesť nebudete.
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Minimálne 10 rokov skúseností v rámci treasury
- Skúsenosť s nastavovaním procesov v rámci treasury
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni (C1)
- Pokročilá znalosť MS Excel
- Analytické myslenie, organizačné schopnosti, komunikačné zručnosti
Benefity
Spoločnosť ponúka benefity, ktoré budú prezentované samotnou spoločnosťou na osobnom stretnutí.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk