Senior Windows Systems Administrator

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 2 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Príležitosť pre skúsených sysadminov, ktorí sa chcú ďalej venovať Windowsu a pracovať na správe globálnych datacentier a infraštruktúry! Hľadám sysadmina, ktorý bude zapojený do medzinárodných projektov automotive spoločnosti a bude spolupracovať v tíme skúsených špecialistov.
Náplň práce:
- správa Windows serverov (2008 - 2016) na 2.úrovni v remote datacentrách
- údržba systémov a zodpovednosť za operatívu
- riešenie vzniknutých problémov vrámci Windows serverov
- podieľanie sa na upgrade systémov
- spolupráca v 6 člennom admin tíme
- monitoring systémov
- spolupráca s ďalšími IT tímami
- práca na zmeny: prvá zmena 8:30 - 17:00; druhá zmena 15 - 23:30
Požadujeme
- aspoň 3 ročné skúsenosti ako systemový administrátor
- pokročilé skúsenosti s administráciou Windows serverov
- skúsenosť so správou rozsiahlej infraštruktúry
- aktívna angličtina na profesionálnej úrovni (aspoň B2)
- ochota pracovať na 2 zmeny
Benefity
- finančné benefity
- jazykové kurzy
- rôzne príspevky od zamestnávateľa
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111