SAP Data Migration Expert

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 200 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Príležitosť pre skúseného SAP špecialistu, ktorý má záujem viac sa zamerať na SAP migrácie. Pozícia umožňuje byť expertom a koordinátorom pre oblasť migrácií na globálnych projektoch.
Projekty sú v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je expertom v oblasti vývoja SW a HW pre oblasť medicíny a zdravotníckej diagnostiky.
Náplň práce:
- zodpovednosť za migráciu dát v SAPe po odčlenení sa od materskej spoločnosti
- spolupráca vrámci medzinárodného SAP tímu
- podieľanie sa na návrhu stratégie migrácie dát z legacy systémy
- implementácia migračnej stratégie pre určené dátové objekty
- migrácie pre rôzne SAP ERP moduly
- koordinácia interných aj externých tímov (najmä SAP konzultanti, dátoví špecialisti)
Požadujeme
- aspoň 5 ročné skúsenosti s migráciami dát v SAPe
- pokročilé skúsenosti so SLO, BODS, LSMW
- skúsenosti s migráciou dát v enterprise prostredí
- skúsenosti so SAP ERP
- aktívna angličtina na profesionálnej úrovni
Benefity
- dni plateného voľna navyše
- príležitostný home office
- sick days
- finančné bonusy
- príspevok na šport a kultúru
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111