AI FULLSTACK DEVELOPER (.NET+JS)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Služby, Zdravotníctvo a farmácia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do nemeckej spoločnosti, ktorá je lídrom v digitalizácii medicínskej oblasti, hľadáme Fullstack developera, ktorý má záujem o AI tému.
Náplň práce:
- vývoj medicínskej diagnostickej aplikácie/aplikácii
- práca na celosvetovo-novom projekte
- integrácia nových prvkov do SW
- vývoj backend aj frontend stránky nového diagnostického softvéru
- práca v scrum tíme
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- pokročilú znalosť s programovaním v C#/.NET + JS
- plynulá znalosť anglického jazyka
Benefity
- práca v medzinárodnom a technologicky modernom prostredí
- 7-9 dni plateného voľna navyše k dovolenke
- 3 Sick days
- doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR (20 dní/ ročne )
- zvýšený príspevok na stravné lístky
- 110 EUR príspevok na regeneráciu pracovnej sily v rôznych zariadeniach: (wellness, fitness, tenis, squash, masáže, plavárne, kúpele)
- 95 EUR ročný príspevok na kultúru
- komplexné preventívne prehliadky
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111