JUNIOR JAVA developer_projekt pre zdravotníctvo

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chceš pracovať v profesionálnom programátorskom tíme, v zázemí medzinárodnej technologickej spoločnosti a programovať aplikácie, ktoré pomôžu množstvu ľudí?
Pošli životopis na túto pozíciu a pozícia Junior Developera pre ehealth aplikácie môže byť Tvoja! Staneš sa súčasťou nového tímu zloženého so seniorov aj juniorov, kde dostaneš možnosť veľa sa naučiť. Budeš pracovať v spoločnosti vyvíjajúcej SW a HW pre medicínu a zdravotnícku diagnostiku.
Náplň práce:
- spolupráca v tíme SW developerov na vývoji ehealth riešenia: webportál pre pacientov
- vývoj nového produktu v Jave (Spring)
- možnosť podieľať sa na vývoji FE
- spolupráca v tíme developerov
- vzdelávanie sa v oblasti Javy - možnosť absolvovať rôzne odborné školenia
Požadujeme
- aspoň 1 rok profesionálnych skúseností v IT oblasti
- skúsenosti s vývojom v Jave
- skúsenosť s FE programovaním veľkou výhodou
- vzdelanie v IT oblasti
- aktívna angličtina na profesionálnej úrovni (B2)
Benefity
- dni plateného voľna navyše
- príležitostný home office
- sick days
- finančné bonusy
- príspevok na šport a kultúru
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111