Manžér kvality

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 800 - 2 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme šikovného manažéra kvality do medzinárodnej spoločnost pôsobiacej v oblasti výroby káblových zvazkov.
Vašou náplňou práce bude:
- vedenie tímu oddelenia kvality
- identifikácia vzniknutých chýb a príčin ich vzniku
- určovať závažnosť nájdených chýb a spôsob ich nápravy a odstránenia
- vypracovávať reporty pre riaditeľa divízie a vedenie spoločnosti ohľadom úrovne kvality výroby, kvality nezhôd a príčin nízkej kvality výroby
- zaúčať pracovníkov na dodržiavanie štandardov kvality vo výrobe a dohliadať na nových pracovníkov pri samokontrole
- aktívvna spolupráca pri nábehu nových projektov
- komunikácia so zákazníkom
- návrh a realizácia nápravných a preventívnych opatrení
- zlepšovanie systému manažérstva kvality podľa normy ISO 9001:2000, ISO 14001:2004
- účasť pri výkone zákazníckych auditov a vykonávať interné audity, spracovávať písomné podklady k auditom
- hodnotenie systému kvality štatistickými metódami
Požadujeme
- technické vzdelanie
- skúsenosti na pozícii QM aspoň 3 roky
- znalosť nástrojov kvality
- skúsenosti zo zákazkovej výroby
- certifikát interného auditora
- znalosť noriem ISO 9001:2000, ISO 14001:2004
- aktívna znalosť Anglického jazyka
Benefity
- nástupný bonus 500 €
- vernostný bonus od 100€ už po 1. odpracovanom roku
- prítomnostný bonus
- príspevok na cestovné
- kvartálne odmeny
- 13. plat
- každoročná valorizácia miezd
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk