iOS + android developeri

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadá sa dvojica šikovných vývojárov pre mobilné platformy - jeden so zameraním na Android, druhý na iOS.
Ak Vás nebaví práca v korporátnom prostredí a preferujete prostredie malej firmy, s dobrým kolektívom, ozvite sa nám !
Ak už máte za sebou nejaké úspešné projekty,dohovoríte sa anglicky, zvládnete sa postarať o chod už hotovej aplikácie a zároveň vytvoriť novú "from scratch" - máme pre Vás skvelú príležitosť.
Potrebujeme vývojárov, ktorí sú samostatne schopní zastrešiť celý životný cyklus aplikácií podľa požiadavky.
Požadujeme
znalosť niektorých z nasledovných jazykov :Java/Kotlin/C#/C++/Swift/ Obj C
- anglický jazyk
- proaktivita
- zodpovednosť
- samostatnosť
Benefity
- Rodinné prosredie
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Veľká dávka voľnosti pri práci
- Po osvedčení sa možnosť dohodnutia si potrebného pomeru on site/off site práce
- Dni dovolenky navyše
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk