Sales Manager

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Viete skĺbiť skúsenosti z výrobnej spoločnosti, technický background a sales drive?
Je tu pre Vás skvelá príležitosť v stredne veľkej, dynamicky rastúcej zahraničnej spoločnosti.
- Aktívne oslovovanie nových potenciálnych klientov v regióne strednej Európy
- Starostlivosť o pozitívne obchodné vzťahy s existujúcimi klientmi
- Spolupráca s technickým oddelením spoločnosti
- Prezentácia technologických riešení klientom spoločnosti
- Zahraničné pracovné cesty
- Príprava plánu predaja a zodpovednosť za jeho plnenie
- Kalkulácie
- Stanovenie termínov dodania
Požadujeme
- Skúsenosti s akvizíciou zahraničných zákazníkov
- Technický background
- Vynikajúce komunikačné a vyjednávacie zručnosti
Benefity
Špecifikované na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk