SKÚSENÝ MANAŽÉR NÁKUPU - 3100€ - 3800€

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Manažment, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
3 100 - 3 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme skúseného MANAŽÉRA NÁKUPU, ktorý sa vie s chuťou vrhnúť na zosúladenie systému nákupného oddelenia pre 2 európske pobočky s centrálou pobočkou. Potrebujeme flexibilného človeka, ktorý má skúsenosti s vedením tímu.
Tvojou náplňou práce bude:
- Zosúladenie nákupných procesov, postupov na európskych pobočkách s centrálou spoločnosti
- Vyhľadávanie nových dodávateľov, vyjednávanie zmluvných podmienok, uzatváranie zmlúv,
- Nastavenie celého systému výberu dodávateľov, postup tendrovania
- Aktívna spolupráca s centrálou spoločnosti
- Koordinácia a riadenie 10 členného tímu nákupcov
- Nastavovanie KPI
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKA ( nadriadený v zahraničí)
- Skúsenosti s vedením tímu PODMIENKA
- Prax v oblasti nákupu / strategického nákupu PODMIENKA
- Samostatnosť
- Analytické myslenie
- Flexibilita - časté služobné cesty
- Lojálnosť
- Čestnosť
Benefity
Spoločnosť ponúka balík benefitov, ktorý sa bude ešte ďalej rozširovať:
- Pružná pracovná doba
- Rôzne odborné školenia
- Možnosť vyjednať si potrebné benefity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk