Vedúca/i ekonomického oddelenia

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Bankovníctvo, Ľudské zdroje a personalistika, Manažment, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 400 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Pre výrobnú spoločnosť so sídlom v Častkovciach hľadáme skúseného riaditeľa ekonomického oddelenia.
Máte skúsenosti v oblasti ekonomického či finančného riadenia spoločnosti, ideálne výrobnej?
Láka Vás možnosť byť zodpovedný za správne nastavenie ekonomických a finančných procesov a postupov?
Viedli ste tím pracovníkov?
Preferujete slovenskú spoločnosť a nie veľkú medzinárodnú korporátnu firmu?
Patríte medzi ľudí, ktorí obľubujú prácu s číslami a zároveň radi komunikujú?
Vyznáte sa v problematike a máte radi výzvy? Nebránite sa zavádzaniu zmien?
Tešíme sa na osobné stretnutie.
Náplň práce:
- Zodpovednosť za komplexné spracovanie ekonomickej a účtovnej agendy
- Iniciovanie a riadenie zlepšovania procesov na ekonomickom oddelení
- Kontrola a pravidelná analýza plnenia kľúčových ukazovateľov spoločnosti
- Monitorovanie a analýza nákladov jednotlivých stredísk spoločnosti, splatnosť pohľadávok a záväzkov
- Zabezpečovanie aktuálnych správ o stave finančných zdrojov a o výsledkoch podnikového hospodárenia / pravidelný reporting
- Vypracovávanie a odosielanie výkazov a hlásení
- Vedenie evidencie HIM, DHIM a NHIM organizácie, zaraďovania a vyraďovania majetku
- Zodpovednosť za inventarizáciu a zúčtovanie výsledkov inventarizácie
- Vypracovávanie daňových priznaní a mesačných a ročných plánov
- Účasť na auditoch a komunikácia s audítormi a ostatnými inštitúciami
- Aktívna spolupráca pri nastavovaní procesov
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Stredoškolské alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru
- Skúsenosti vo výrobnej spoločnosti
- Finančná a ekonomická gramotnosť
- Skúsenosti s prípravou finančných analýz a štatistík
- Schopnosť pracovať v tíme
- Zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť
- Analytické myslenie, dobré komunikačné zručcnosti
-Jednoduché a podvojné účtovníctvo - pokročilá úroveň
-Fakturácia, skladové hospodárstvo - pokročilá úroveň
-MS office - pokročilá úroveň
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk
Tel.: (+421) 32 3211 321