Senior Linux Admin (so záujmom o networking a Zabbix monitoring)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Príležitosť pre skúseného Linux admina, ktorý má rád samostatnoť, chce pracovať v menšej spoločnosti a chce navrhovať vlastné technické riešenia.
Pozícia je v menšej slovenskej IT/telco spoločnosti, ktorá vyvíja vlastné riešenia pre klientov. Skúsený admin má veľké možnosti realizovať sa, skúšať nové technológie a vzdelávať sa.
Náplň práce:
- zodpovednosť za IT infraštruktúru menšej spoločnosti
- komplexná správa Linux (CentOS a Debian) serverov
- riešenie problémov súvisiacich s infraštruktúrou a s IT problémami užívateľov
- správa Zabbix monitoringu
- spolupráca s programátorským tímom
- možnosť venovať sa DevOpsu, nasadiť nové tooly (aktuálne sa využíva Puppet a Gitlab)
- zodpovednosť za networking (nastavenie siete, konfigurácie sieťových prvok)
- podieľanie sa na projektoch pre klientov (napr. monitoring, smarthome)
- správa pracovných staníc a tlačiarní
Požadujeme
- aspoň 5 ročné skúsenosti v IT oblasti
- pokročilé skúsenosti s Linux administráciou
- skúsenosti so správou serverov (aj HW)
- skúsenosti so skriptovaním (Bash)
- skúsenosti so správou sietí
- skúsenosť s administráciou high availability systems
- schopnosť a ochota pracovať samostatne
- skúsenosť s monitoringom IT systémov (Zabbix veľkou výhodou)
Benefity
- príležitostný home-office
- preplácané konferencie a odborné vzdelávanie
- možnosť urobiť si odborné certifikácie
- flexibilný pracovný čas
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk