ANALYTICS CONSULTANT- Staň sa súčasťou transformácie

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Ak chceš rozširovať svoje vedomosti, byť mostom medzi IT a biznis svetom a zároveň využívať svoju kreativitu, staň sa súčasťou tímu, ktorý je pripravený odovzdať ti svoje know-how a podporovať tvoje nápady pri zavádzaní nových toolov.
Tvojou úlohou bude:
- selekcia a transformácia starších aplikácií na nové, vhodnejšie tooly
- mediorovanie komunikácie medzi developermi- IT svetom a user tímom- biznis svetom
- analýza a spracovanie biznis požiadaviek
- dokumentovanie a reporting nedostatkov a vplyvu biznis prostredia
- kontrola, vyhodnotenie a návrh riešení problémov a zmien v rámci kvality dát
- spoluúčasť na prioritizácií požiadaviek a dosahovaní cieľov
Pri našej práci využívame:
- SQL Oracle databázy- písanie a čítanie selektov
- na integráciu aplikácií využívame- webservices, powercentre, Java
- Microsoft Office produkty
- SCRUM prostredie
Požadujeme
Očakávame od teba:
- skúsenosti s SQL databázami
- anglický jazyk na úrovni B2 (písomná aj komunikačná úroveň)
- analytické myslenie so zameraním na riešenie problémov
- motivácia vzdelávať sa
- VŠ vzdelanie- bakalár
Všetko ostatné ťa naučíme!
Výhodami sú:
- skúsenosti s produktmi Microsoft Office
- znalosť Record Management Life-Cycle
- skúsenosť s webservices (REST/SOAP)
Benefity
- garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu)
- možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku
- multikultúrne prostredie
- príležitosť vysokej miery home office (v závislosti od projektu a dohody)
- OTWYW princíp (pracuj ako a kedy potrebuješ pre dosiahnutie lepších výsledkov)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk