ABAP Developer_inhouse projekty

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pozícia pre ABAP developerov, ktorí chcú mať širší záber, venovať sa inhouse projektov v rôznych SAP moduloch. Práca je v medzinárodnej spoločnosti - je teda možnosť venovať sa globálnym aj regionálnym projektov a spolupracovať s kolegami zo zahraničia.
Náplň práce:
- podieľanie sa na ABAP vývoji pre nové projekty
- programovanie v ABAPe podľa zadaní od konzultantov
- implementácia zmien
- práce na vývoji rozšírení a zmien pre rôzne moduly (logistika, FI, HR a pod)
- spolupráca v menšom tíme ABAP developerov
- údržba systémov a oprava chýb
Požadujeme
- aspoň 2 ročné profesionálne skúsenosti ako ABAP developer
- analytické myslenie
- aktívna angličtina na profesionálnej úrovni (B2)
Benefity
- 13.plat
- finančné bonusy, odmeny
- sickday
- príležitostný home-office
- cafeteria systém benefitov
- možnosť kariérneho rozvoja
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111