LÍDER NÁKUPU

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Logistika, Manažment, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Zabezpečenie tovarov a služieb na základe interných potrieb zákazníkov v požadovanej kvalite s dôrazom na optimalizáciu nákladov
- Vedenie, motivovanie a školenie tímu podriadených zamestnancov
- Spolupráca s internými obchodnými partnermi s cieľom zabezpečiť jasné špecifikácie požiadaviek
- Vypracovanie obchodných stratégií a uzatváranie obchodných zmlúv s optimálnymi podmienkami
- Spoluúčasť na globálnych nákupných projektoch
- Zodpovednosť za neustále zlepšovanie nákupných aktivít a vyhľadávanie efektívnejších dodávateľov
- Sledovanie a hlásenie kľúčových ukazovateľov s cieľom znížiť náklady a zlepšiť efektivitu oddelenia nákupu
Požadujeme
- VŠ vzdelanie (logistické, technické, ekonomické zameranie)
- Prax na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti min.5 rokov
- Znalosť nákupných metód a postupov
- Aktívna znalosť anglického jazyka (min.B2)
- Znalosť maďarského jazyka - veľká výhoda
- SAP - výhoda
- Silný leadership
- Výborné prezentačné a vyjednávacie schopnosti
- Reprezentatívne vystupovanie
- Orientácia na výsledky
- Schopnosť budovať a rozvíjať obchodné vzťahy s dlhodobou perspektívou
- Ochota cestovať na obchodné rokovania v rámci Európy
- Odolnosť voči stresu
Benefity
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Variabilná zložka (prezentovaná na pracovnom pohovore)
- Služobné auto aj na súkromné účely
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk