CI ŠPECIALISTA V LOGISTIKE

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Malacky
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Logistika, Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Baví Vás zefektívňovať procesy? Radi hľadáte miesta na zlepšenie? Ak súhlasíte, že pravidelné zlepšovanie a logistika idú ruka v ruke, tak práve pre Vás máme zaujímavú pozíciu CI ŠPECIALISTA V LOGISTIKE.
- Implementácia nových metód a postupov v logistike
- Definovanie logistických tokov (zásobovanie liniek, prijem, expedícia)
- Aktualizácia logistických postupov a systémov (KANBAN, max. a min. limit, FIFO, ...)
- Pravidelné optimalizácie a implementácie nových postupov, zlepšovanie pracovných tokov a neustále zlepšovanie toku materiálu
- Príprava dokumentácie a školení
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Minimálne 2 ročné skúsenosti na obdobnej pozícii
- Znalost predpisov pri praci s: VZV, praca vo vyskach, praca v skladovych priestoroch, manipulacia a skladovanie chemikalii.
- Skúsenosti s logistickými štandardmi a systémami ako JIS, FIFO, milk run, KANBAN, atď.
- Plynulá komunikácia v anglickom jazyku
- Dobré koordinačné a organizačné schopnosti
Benefity
- Možnosť odborného a kariérneho rastu - spoločnosť dáva svojim zamestnancom veľký priestor na rozvoj a v prípade nových pozícií vždy hľadá vo vlastných radoch.
- Individuálny spôsob odmeňovania
- Príspevok na dochádzku
- Neustále zlepšovanie výroby a procesov, spoločnosť je otvorená inovatívnym nápadom
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk