IT Business/Data Analytik

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Je pre Vás ideálne spojenie biznis a dátovej analýzy? Chcete pracovať pre spoločnosť ktorá si váži Vaše súkromie a voľný čas?
-vašou úlohou bude zabezpečenie spolupráce medzi biznisom a analytickým teamom
-budete preberať požiadavky biznisu a následne ich transformovať do funkčných špecifikácií, biznis procesov, dátových modelov
-spolu so svojím teamom dohliadať na kvalitu dát
-koordinácia UAT, participácia pri releasoch, komunikácia s klientom
-riešenie incidentov a change requesty
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
-anglický jazyk (B2+)
-predchádzajúce skúsenosti s biznis analýzou
-skúsenosti s data analýzou
-znalosť SQL na pokročilej úrovni
-VŠ IT smeru výhodou
-skúsenosť s MDM metódami výhodou
Benefity
-Home office
-Flexibilný pracovný čas (medzi 6:00-22:00)
-Benefit Eco: preplácanie eco spotrebičov/produktov do výšky 3600e
-Príspevok na dopravu
-Garantovaný 13 plat- výška udeľovaná na základe výkonu
-Mnoho ďalších atraktívnych benefitov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111