iOS Developer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
iOS developer pre jednu TOP bankových sietí v západnej Európe.
Pracujte na divízií ktorá je zameraná čisto na mobile vývoj. Učte sa od skúsenejších kolegov v mobile centre of excellence.
Vašou úlohou bude podieľanie sa na vývoji aplikácií pre stabilnú modernú banku
-vývoj na základe požiadaviek a technickej špecifikácie
-implementácia funkčných a technických riešení
-príprava funkčnej a technickej špecifikácie
-spolupráca pri integračných testov
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
-aspoň 2 ročná skúsenosť s vývojom iOS (Swift)
-XML, JSON, JUnit, SQL, MS SQL/Oracle
-Objective C výhodou
-skúsenosti s agilným vývojom (scrum) alebo ochota naučiť sa
-komunikatívna angličtina
-ochota pracovať onsite v teame
Benefity
- možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
- 5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
- zvýhodnenia na konkrétnych produktoch celej finančnej skupiny
- príspevok na DDS a životné poistenie (po jednom roku zamestnania)
- zdravotný program - možnosť nadštandardnej zdravotnej starostlivosti
- pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú
- možnosť registrácie MultiSport karty, fyzioterapeut priamo v budove
- praktické zľavy u rôznych poskytovateľov služieb
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111