ELEKTROTECHNICKÝ INŽINIER - BRATISLAVA

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Senec
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Veda a výskum
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Predstava sériovej výroby ťa nudí? Večný zhon z automotive prostredia taktiež nie je pre teba? Čo takto projektová výroba, práca na strojoch, ktorých je druhovo vo svete max 5 ks a k tomu veľmi príjemný, ale naozaj príjemný a pohodový pracovný kolektív? V tom prípade rada uvidím tvoj životopis!
Čo bude tvojou pracovnou náplňou:
- Oživovanie zariadení a elektronických obvodov
- Zastrešovať opravu a testovanie elektronických obvodov a zariadení
- Riešenie HW a SW problémov pri vyrábaných a vyvíjaných produktoch
- Návrh prípravkov a postupov na testovanie
- Identifikovanie technických problémov
- Validácia výstupného produktu
Požadujeme
Úspešný kandidát musí spĺňať nasledujúce kritéria:
- VŠ vzdelanie elektrotechnické
- Vyhláška § 21, vyhl.508/2009 Z.z.
- Prirodzená zvedavosť a chuť pracovať (iba jedna zmena)
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Pozícia je vhodná aj pre úplného absolventa
Benefity
- Ročné prémie
- Jazykové kurzy
- Prístup k technológiám ako sú lasery, optické sústavy, kamerové detekcie, spektrálne analyzátory a pod.
- Refferal bonus systém
- Možnosť sebarealizácie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk